Народний депутат Андрій Вадатурський вручив сертифікати на медичне обладнання для Миколаївської міської дітячої лікарні №2

У суботу, 19 грудня, в День Святого Миколая, у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбувся традиційний благодійний захід.
За гроші, зібрані на ньому, куплять нове обладнання для міської дитячої лікарні №2. Нагадаємо, що головним лікарем цього медичного закладу є член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Пліткін.
Зі сцени привітав миколаївців зі святом народний депутат України, голова Миколаївської  територіальної організації «Солідарності» Андрій Вадатурський. Він вручив головному Олександру Пліткін відразу два сертифікати на нове обладнання: від себе особисто та від голови облдержадміністрації Вадима Мерікова. Ці сертификати – на придбання апарату для гальванізації та електрофореза «Поток-01 М», апарату низькочастотної фізіотерапії «Ампліімпульс-5», апарату УВЧ-30 та багатофункціонального медичного діагностичного комплексу «Сфера-4».
Крім цього, три сертифікати на медичне обладнання подарувала лікарні фракція «Солідарності» у Миколаївській міській раді. Як стало відомо, медики отримають два ультразвукові інгалятори «Вулкан», триканальний електрокардіограф «Аксион» та набір ларингоскопів для інкубації дітей.
Зазначимо також, що на благодійному концерті були присутні народний депутат України від «Солідарності» Борис Козир, депутати Миколаївських міської та обласної рад від цієї партії Володимир Криленко, Сергій Танасов, Євген Горбуров, Євген Римар, Надія Іванова та інші.
«Ми з вами на порозі хороших великих змін. Але всім нам треба трохи попрацювати, щоб ті заповітні мрії, які є у кожного з нас, втілилися у життя. Вітаю вас з Днем Святого Миколая та з наступаючим Новим роком!»  – зазначив присутній на святі міський голова Олександр Сенкевич.
Більше фото дивіться тут

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*