За втручання народного депутата Андрія Вадатурського земельним ділянкам жителів сіл Новобужжя присвоїли кадастрові номери

Після втручання народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрія Вадатурського до Державного земельного кадастру були внесені відомості про земельні ділянки, які перебувають у власності жителів Баратовської сільської ради Новобузького району Миколаївщини.
Все почалося з того, що місцеві жителі звернулися до нардепа з проханням посприяти їм у вирішенні проблеми, з якою вони зіткнулися, а саме – з проблемою в заміні старого державного акта без кадастрового номера на новий.
Після офіційного звернення парламентарія до голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка проблема була вирішена – практично всім земельним ділянкам були привласнені номери, а жителям сіл видані відповідні витяги з держкадастру. В цьому нардепа запевнила перший заступник Мартинюка Людмила Шемелинець у відповіді на депутатське звернення Вадатурського. Як наголошується в даному документі, проблемною залишилася одна ділянка у зв’язку з тим, що державний акт на неї був виготовлений на підставі технічної документації, в якій відсутні каталог координат поворотних точок меж земельних ділянок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*