Андрій Вадатурський: «За прогули депутатів має нести відповідальність партія, від якої він був обраний»

Народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський вважає, що головне завдання, яке зараз стоїть перед новообраним мером Миколаєва – це сформувати ефективну команду людей, яка допоможе виправдати очікування виборців. Про це він сказав під час ефіру на телеканалі НІС-ТВ.
«Мер Миколаєва був обраний на патріотичному піднесенні людей. Виборці висловили йому великий кредит довіри. Головне завдання, яке зараз стоїть перед новообраним мером – сформувати якісну команду, котра допоможе виправдати очікування виборців, які за нього проголосували. У нього є максимум місяць щоб зібрати команду професіоналів», – підкреслив А.Вадатурський.
Політик також повідомив, що бачить прийнятним об’єднання лише демократичних сил в міській раді. «Вважаю логічним об’єднання в міській раді депутатів від партій «Солідарність» БПП, «Самопоміч» та «Наш край», – повідомив Андрій Вадатурський.
На переконання народного депутата, новообрані депутати повинні дотримуватися дисципліни та відвідувати засідання міської ради. «Всі депутати повинні бути на сесії і брати активну участь в її роботі. Люди обрали до ради, то будь ласкавий приходити на роботу. За прогули депутатів має нести відповідальність партія, від якої він був обраний. І якщо депутат пропускає засідання, то партія повинна прийняти рішення і позбавити його мандату. Бо якщо через таких депутатів не будуть прийматися важливі для міста рішення, тоді постає питання в доцільності такої міської ради», – резюмував Андрій Вадатурський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*