Андрій Вадатурський: «Результат волевиявлення громадян на Миколаївщині є наслідком недосконалої роботи влади на місцях»

Народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський зауважив, що рівень підтримки людей пропрезидентської політичної сили є оцінкою влади як в центрі, так і на місцях. Про це він розповів в ефірі Миколаївського обласного телеканалу НІС ТВ.
«Коли люди голосували за пропрезидентську партію, то давали оцінку місцевій владі і київській. Партія «Солідарність» БПП на сьогодні чомусь єдина, яка асоціюється у людей з владою. Ніхто не згадує про інші політичні сили, які також є представниками влади, оскільки входять до коаліції та мають своїх міністрів в уряді. Загалом, по Миколаївській області наша політична сила отримала трохи більше 20% голосів виборців, а по місту – 11%. Взагалі, результат волевиявлення громадян на Миколаївщині є наслідком недосконалої роботи влади на місцях. Проблема місцевої влади полягає в тому, що їм не вдалося довести людям необхідність проведення важливих реформ, зокрема з децентралізації влади», – вважає Андрій Вадатурський.
Він навів приклад того, як особисто проводив необхідну роз’яснювальну роботу серед голів місцевих рад, а також жителів свого виборчого округу про переваги проведення децентралізації влади. «Передача влади на місця є унікальним історичним шансом для нас. Протягом останніх пів року я зустрічався з людьми, головами сільських і селищних рад свого виборчого округу щоб роз’яснити про можливості і переваги, які надає нам децентралізація. Найгірше, що я постійно чув у відповідь від людей на цих зустрічах є те, що вони говорили, що їх ніхто про це до мене не розповідав. Під час кожної такої зустрічі були люди, які не знали що таке децентралізація влади і відповідно боялися цих змін. Таким чином, робота місцевої влади з людьми має проводитися на високому рівні, відповідно до тих вимог і реформ, про які було заявлено в центрі», – заявив Андрій Вадатурський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*