Кандидати у миколаївські мери. Хто є хто

Порівняльна характеристика кандидатів на посаду Миколаївського міського голови на виборах 25 жовтня

П.І.Б. кандидата

Політична партія

Місце роботи

Освіта

Фінансовий стан

Приналежність до «минулої влади» (Партії регіонів)

Основні досягнення

Клименко Леонід Павлович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Чорноморський державний університет імені Петра Могили, ректор Вища, доктор технічних наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки України У декларації відзначено 427 тисяч 607 гривень доходу за минулий рік До членів Партії регіонів не належав. З 2009 року позиціонувався у суспільстві як «опозиційний ректор». Здійснив ключовий внесок у створення Чорноморського державного університету імені Петра Могили. Заснований практично «з нуля», на сьогодні є одним з найкращих вузів не лише у Миколаєві, але й на півдні України (43-тє місце серед 200 найкращих навчальних закладів України, 4-те – серед вузів Південного регіону та перше – серед вузів Миколаївської області).
Гранатуров Юрій Ісайович Політична партія «Наш край» Миколаївська міська рада, Миколаївський міський голова Вища, філолог, магістр державного управління, науковий ступінь кандидата економічних наук. У декларації відзначено 139 тисяч 844 гривень доходу за минулий рік З 2005-го по лютий 2014 року був членом Партії регіонів На посаді міського голови відзначився лише тим, що за наші податки ремонтує наші двори і називає це програмою «Наш двір». Більш серйозні проблеми вирішити він не здатний (наприклад, снігопад 29 грудня 2014 року застав мера зненацька).
Дятлов Ігор Сергійович Політична Партія «Опозиційний блок» Благодійний фонд «Довіра Миколаєва», директор Вища, менеджмент зовнішньо- економічної діяльності У декларації відзначено 35 тисяч 780 гривень доходу за минулий рік (цікаво, що дохід його дружини склав 1 мільйон 14 тисяч 786 гривень) З 2008 року очолював фракцію Партії регіонів у Миколаївській обласній раді Окрім того, що назвав себе лідером опозиції, нічим серйозним за останній рік не відзначився. Основні здобутки Ігоря Сергійовича – у бізнесі, про що, на жаль, у декларації не відзначено. Нині на передній план висувається та активно рекламується його меценатська діяльність. Не дивно, як для директора благодійного фонду.
Воронов Віталій Павлович Партія «Відродження» Голова Миколаївського осередку партії «Відродження» Вища, магістр державного управління У декларації не зазначено жодного джерела доходів за минулий рік. З 2006 року член Партії регіонів Свого часу займав посаду начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Миколаївської міської ради, тому продовжує «славну традицію» Партії регіонів щодо будівництва дитячих майданчиків. Більш вагомими справами поки не відзначився.
Сєнкевич Олександр Федорович Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» Директор ПП «Леда» Вища, магістр комп’ютерних наук У декларації відзначено 2 мільйони 966 тисяч 879 гривень доходу за минулий рік. До членів Партії регіонів не належав Окрім здобутків у підприємницькій діяльності, нічим вагомим не відзначився. Поки вчиться… посміхатися з білбордів.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*