Чому відомі мешканці Миколаївщини ідуть до обласної ради від „Солідарності”

Ця сімка – кандидати у депутати Миколаївської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». З якою метою вони прагнуть потрапити до цього органу місцевого самоврядування?
 
Іван Кухта, заступник голови обласної організації кухтапартії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Жодну велику справу не можна зробити без злагодженої команди порядних професіоналів. Такої команди, як у «Солідарності», зараз немає ніде. Кожну добру справу слід доводити до кінця. Зараз же вибір простий: або ми продовжимо складну і копітку працю над змінами у країні – чи зведемо нанівець усі жертви та зусилля останніх двох років.
 
 
барна Федір Барна, директор ТОВ «Логитранс-групп» Українське село заслуговує на особливу увагу, бо саме з нього починається благополуччя країни. Я не можу бути осторонь, коли маю можливість поліпшити життя людей, поряд із якими виріс. Завдяки децентралізації влади ми зможемо на місцях вирішувати всі нагальні питання. Ми налагодимо соціальну підтримку, створимо більше робочих місць, захистимо бюджетні інтереси сільських рад на обласному рівні, що стане початком відродження нашого краю.
 
хмельницкий

Костянтин Хмельницький, заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН»

Настає момент, коли відчуваєш необхідність включитися в роботу заради змін в Україні. Йду до обласної ради з «Солідарністю», тому що добре знайомий із багатьма однопартійцями і можу сказати з упевненістю, що з такою командою варто працювати разом. Великою родиною для мене є «НІБУЛОН». Саме у злагодженій команді є можливість досягти значних результатів.

иванова

Надія Іванова, директор підприємства «Золотий колос» Ми знову стоїмо перед вибором шляху, яким піде країна. 25 жовтня всім нам належить віддати свої голоси одній із партій. Я представляю на виборах «Солідарність». Кожен із наших кандидатів є фахівцем у своїй справі і має програму розвитку громад. Але один у полі не воїн! Тому на вибори ми йдемо командою, що працюватиме і вже працює як єдиний механізм.
 
 
косячекноСергій Косяченко, голова правління ПАТ «Баштанський сирзавод» На депутатів нового скликання буде покладено особливу відповідальність. Саме від місцевих рад тепер залежатиме, як громада зможе розпорядитися коштами, що надходять від децентралізаційних реформ. Реальні кроки Президента, наявність злагодженої команди на місцях дають мені підстави стверджувати: тільки підтримавши «Солідарність», ми забезпечимо собі гідне майбутнє!
 
талпа
Михайло Талпа, заступник голови обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» «Солідарність» – це команда, готова співпрацювати з усіма, хто солідарний у прагненні зберегти незалежність, територіальну цілісність та домогтися економічного відродження і соціального благополуччя України. Наші співвітчизники хочуть бачити нові обличчя в політиці. Але лише прагнення замало – потрібна підтримка на місцях. Тому вибори – своєрідний показник готовності кожного до змін.
 
пересунько Руслан Пересунько, адвокат У команді Віталія Кличка я перебував з 2012 року. А торік партія «УДАР», дотримуючись принципових позицій, під час виборів Президента та народних депутатів фактично об’єдналася з партією Петра Порошенка «Солідарність» для консолідації зусиль. Це єдина політична сила, що об’єднує українців; бореться з сепаратизмом, радикалізмом, популізмом та олігархами. Якщо кожен на своєму місці зробить щось для перемоги, то вона настане. Тому я у цій команді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*