У Первомайську недорахувалися 1150 бюлетенів на вибори 25 жовтня, – очільник міської парторганізації «Солідарності» Михайло Талпа

У Первомайській територіальній виборчій комісії під час перерахунку бюлетенів для голосування на виборах, які відбудуться 25 жовтня, недорахувалися 1150 примірників.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав керівник Первомайської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайло Талпа.
«Сьогодні були доставлені бюлетені до Первомайської ТВК, які друкували в київській друкарні. При перерахунку бюлетенів недорахувалися 1150 примірників. Питання щодо друку саме в цій друкарні запропонував член ТВК від ВО «Батьківщина» Валерий Капралов. Мені здається, комусь у Первомайську хочеться повторення історії з виборами 2012 року. Запасаємось попкорном.
P.S. Запрошую всіх міжнародних спостерігачів та журналістів до Первомайська. Маємо захистити конституційне право громадян на волевиявлення. І ще – зверніть увагу на село Лукашівка. Там теж буде гаряче!» – написав Михайло Талпа.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*