Андрій Вадатурський: «Піклування про найбільш незахищені верстви людей лежить в основі моєї депутатської роботи»

В продовження робочих візитів в райони свого виборчого округу народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський відвідав Новоодеський район Миколаївської області, де зустрівся з працівниками маслозаводу «Дружба», Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Центральної районної лікарні, а також відзвітував про свою роботу перед жителями с. Новопетрівка та с. Себіне.
Варто нагадати, що під час своєї останньої поїздки в Новоодеський район народний обранець пообіцяв посприяти проведенню ремонту в одній з палат Центральної районної лікарні, а також замінити старі вікна на нові енергозберігаючі в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів і встановити на його території дитячий майданчик. Цього місяця Андрій Вадатурський здійснив оплату всіх необхідних робіт і матеріалів для виконання своєї обіцянки та приїхав, аби на власні очі переконатися в тому, що всі роботи вже розпочато.
«Тримаю на особистому контролі проведення всіх робіт з ремонту в палаті хірургічного відділення Центральної районної лікарні, а також зі встановлення дитячого майданчика і заміни старих вікон на нові в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Хочу повідомити, що всі необхідні роботи вже розпочалися. Отже, незабаром діти матимуть дитячий майданчик і не будуть більше переохолоджуватися в приміщенні Центру, а пацієнти районної лікарні матимуть більш комфортні умови під час лікування в районній лікарні. Також запропонував купити у відремонтовану палату необхідні меблі, ліжка та телевізор. Піклування про найбільш незахищені верстви людей лежить в основі моєї депутатської роботи», – зауважив Андрій Вадатурський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*