ЦВК опублікувала списки територіальних виборчих комісій в Миколаївській області

Вчора, 6 вересня, на своєму засіданні ЦВК сформувала склад 640 виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня. А сьогодні, 7 вересня, на офіційному сайті Центрвиборчкому з’явились списки територіальних виборчих комісій в Миколаївській області.
В цих списках є чимало членів «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Зокрема, представники цієї партії очолюють чотири виборчкоми: Доманівський, Жовтневий, Снігурівський та Первомайський міський.
Вашій увазі всі члени районних та міських виборчкомів:

Миколаївська обласна виборча комісія
 Голова комісії – Джуріна Лілія Євгенівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Лавров Сергій Олександрович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАША ЗЕМЛЯ».
 Секретар  комісії – Овчиннікова Дар’я Володимирівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
Члени комісії:
 Басаргіна Ганна Сергіївна, 1979 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Деренюга Олег Анатолійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Республіка»;
 Димов Кирило Вікторович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Зайцев Вадим Олександрович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Молодь до ВЛАДИ»;
 Іваненко Назія Ансарівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Калугін Артем Геннадійович, 1987 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Коцаба Таміла Олександрівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА»;
 Кравець Ірина Михайлівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Малікова Лариса Євгенівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Мартиросов Станіслав Вікторович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Нудищук Микола Миронович, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Олійникова Вікторія Артурівна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Поспішенко Артур Олегович, 1990 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Судаков Сергій Михайлович, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Яшулін Ігор Володимирович, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

 Арбузинська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Петренко Ірина Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Величко Андрій Борисович, 1984 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
 Секретар  комісії – Триколич Світлана Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України.
Члени комісії:
 Барсукова Світлана Дмитрівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 В’язових Юлія Олександрівна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Герасименко Світлана Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Гридіна Катерина Сергіївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Іванова Тетяна Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Ісаєнко Людмила Володимирівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Калайда Катерина Григорівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Калачова Людмила Анатоліївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Мельнікова Олена Миколаївна, 1953 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Павлова Наталія Михайлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Рябуха Олександра Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Соломічева Світлана Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Тофан Ольга Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Шевченко Людмила Степанівна, 1950 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

 

 Баштанська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Тимофєєва Тетяна Віталіївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Сердюк Антоніна Василівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Секретар  комісії – Старовойт Раїса Сергіївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
Члени комісії:
 Берегова Єлизавета Володимирівна, 1986 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Бордовська Анна Сергіївна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Бугеренко Олеся Іванівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика»;
 Гасиліна Наталія Олександрівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Журба Ніна Василівна, 1945 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Іванова Олександра Олександрівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Коновська Марія Павлівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Музика Людмила Леонідівна, 1967 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Остапчук Зінаїда Станіславівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Остафій Вадим Віталійович, 1986 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Резніченко Володимир Анатолійович, 1977 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Трунова Людмила Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Черничко Юрій Леонідович, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Чорнуха Валентина Георгіївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Щокіна Тетяна Валеріївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

 Березанська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Капсамун Ілля Дмитрович, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».
 Заступник голови комісії – Колібабчук Маргарита Ахаткулівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Секретар  комісії – Гатала Любов Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
Члени комісії:
 Бідняжевська Світлана Георгіївна, 1967 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Горбунов Костянтин Леонідович, 1965 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Кучерук Ольга Вікторівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Кушнір Ганна Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Нотич Анатолій Іванович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Рогатинський Ярослав Йосипович, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Розмариця Анатолій Миколайович, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Сивун Людмила Владиславівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Соловйова Ольга Іванівна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Степанюк Жанна Валеріївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Черновалова Ірина Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Чикунда Олександр Петрович, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Шевчук Софія Омельянівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Шутова Олена Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Юсіна Людмила Миколаївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».

 

Березнегуватська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Чайка Оксана Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Якушев Олександр Сергійович, 1985 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
 Секретар  комісії – Козюра Валентина Павлівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
Члени комісії:
 Бродецька Ольга Олексіївна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Войтюк Надія Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Гузь Галина Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Заїкин Олег Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Кваша Оксана Вікторівна, 1975 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Маланчук Валентина Борисівна, 1963 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Масна Вікторія Степанівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Масюткіна Людмила Ярославна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Німець Олена Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Тищенко Тетяна Василівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Хиренко Руслана Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Шевченко Раїса Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Яковенко Валентина Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

 

Братська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Константінова Лідія Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Боровська Валентина Олександрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Секретар  комісії – Литвиненко Надія Миколаївна, 1952 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
Члени комісії:
 Галєба Олена Юліївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Горінський Василь Григорович, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Горозда Михайло Володимирович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Гризоглаз Ганна Яківна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Закомірна Наталя Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Козакевич Ігор Миколайович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Копаєва Алла Вікторівна, 1958 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Крижановська Олена Владиславівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Кузнець Тамара Олексіївна, 1967 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Манжос Любов Тимофіївна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Манжула Микола Пилипович, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Овчаренко Наталя Олександрівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Проданюк Галина Геннадіївна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Салига Олег Вікторович, 1995 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
 Фурса Ольга Сергіївна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

 

Веселинівська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Котляр Віктор Михайлович, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 Заступник голови комісії – Смірнова Таїсія Олександрівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
 Секретар  комісії – Горбач Світлана Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Члени комісії:
 Вовчек Олена Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Галабурда Неоніла Іванівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Гнатенко Володимир Олександрович, 1976 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Зайцева Ольга Михайлівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Іванова Любов Михайлівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Коваленко Наталія Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації Аграрної партії України;
 Морозова Ольга Павлівна, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Новицька Альона Володимирівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Петровська Наталія Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Пустова Тетяна Григорівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Рябикіна Тетяна Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Сєвач Галина Федорівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Стоян Віра Йосипівна, 1959 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Фокша Олександр Петрович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Цушко Людмила Іванівна, 1971 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України.

 

Вознесенська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Тітомир Павліна Карпівна, 1941 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Стогул Тетяна Олександрівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».
 Секретар  комісії – Газенко Кароліна Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
 Богач Людмила Анатоліївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Влачига Надія Василівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Гіль Наталя Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Дирма Микола Сергійович, 1993 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Іванов Микола Павлович, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Іванова Світлана Василівна, 1955 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Іванченко Галина Миколаївна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Невесела Анна Миколаївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Павлова Анна Олександрівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Папук Ольга Олександрівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Рень Інна Анатоліївна, 1983 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Шаповаленко Любов Вікторівна, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Шаповаленко Ріта Анатоліївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Шумель Вікторія Валеріївна, 1980 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

 

Врадіївська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Хмельова Ольга Григорівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Євтушенко Ольга Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 Секретар  комісії – Волкова Наталія Володимирівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Члени комісії:
 Буга Людмила Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Євтушенко Віктор Володимирович, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Загороднюк Світлана Дмитрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Іртищева Людмила Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Касьянчук Олександр Михайлович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Кушніренко Катерина Олегівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Назарук Тетяна Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Тоніца Марина Григорівна, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Урсул Наталя Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Фасій Ольга Ігорівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Фасій Тетяна Миколаївна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Хлівнюк Валентина Іванівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Цибульська Ольга Семенівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Цибульська Тетяна Василівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
 Шевченко Світлана Петрівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава».

 
 

Доманівська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Каратассо Людмила Георгіївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Заступник голови комісії – Стухляк Олег Володимирович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
 Секретар  комісії – Бойченко Таїса Семенівна, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Члени комісії:
 Бензар Алла Віталіївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Василик Алла Володимирівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Вінковська Олена Василівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Гагаріна Галина Сергіївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Гульченко Любов Григорівна, 1948 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Дорофеєва Світлана Миколаївна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Кирилюк Яна Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Маковєєва Наталія Анатоліївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Осадчук Ганна Віленівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Пишна Олена Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Рабзій Любов Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Швінд Тетяна Анатоліївна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава».

 

 Єланецька районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Дужик Тамара Олександрівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Малюк Олена Борисівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».
 Секретар  комісії – Нисинець Надія Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».
Члени комісії:
 Бровко Віктор Петрович, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Вагіна Тетяна Борисівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Васильченко Анна Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Гунько Наталія Василівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Дубачинська Тамара Петрівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Кожукарь Надія Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Коротаєва Марія Миколаївна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Кузіна Світлана Олександрівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Орехова Любов Сергіївна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Соколов Юрій Михайлович, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Сорока Ольга Сергіївна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Сорочук Галина Василівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Тарасенко Лариса Миколаївна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Холявіцька Наталя Вячеславівна, 1978 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».

 

Жовтнева районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Бондаренко Ольга Дмитрівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Заступник голови комісії – Чернохатова Наталія Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
 Секретар  комісії – Сомова Олена Петрівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика».
Члени комісії:
 Арутюнова Жужуна Ашотівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Бикова Людмила Миколаївна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Десяцька Ірина Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Єфімова Ірина Володимирівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Канівець Олександр Сергійович, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Ковальчук Оксана Володимирівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Ковтун Аліна Миколаївна, 1993 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Колесник Аліна Шмавонівна, 1977 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Лідінчук Євгенія Іванівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Лукін Євгеній Володимирович, 1994 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Москаленко Віктор Вікторович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Мостенець Марія Степанівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Омельченко Вадим Вікторович, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Поваляєва Ірина Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Рушанян Маретта Ашотівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».

 

Казанківська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Лук’яненко Федір Миколайович, 1980 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
 Заступник голови комісії – Ляшенко Микола Дмитрович, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
 Секретар  комісії – Городашина Вікторія Євгеніївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Члени комісії:
 Бакатнюк Лариса Євгенівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Голуб Наталя Анатоліївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Городашина Світлана Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Готра Роман Віталійович, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Зубель Тетяна Георгіївна, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Коноваленко Володимир Володимирович, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Коробай Інна Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Сенькевич Наталя Петрівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Скакун Ірина Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Стицькова Світлана Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Трипольський Анатолій Іванович, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Трофімов Віталій Іванович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Трофімова Лариса Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Царенкова Тетяна Вікторівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Кривоозерська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Наконечна Людмила Василівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Сазонова Наталія Василівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
 Секретар  комісії – Мезенцева Людмила Андріївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
Члени комісії:
 Вихванюк Інна Анатоліївна, 1967 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Волошанівський Дмитро Іванович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Грановська Лідія Павлівна, 1944 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Дазіденко Олена Дмитрівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Кертичак Надія Семенівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»;
 Коренюк Галина Теодозіївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Король Людмила Анатоліївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Марченко Тамара Петрівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Новошицька Галина Григорівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Романовська Лариса Миколаївна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Синчук Наталія Володимирівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Сокол Павліна Євгеніївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Струбіцька Валентина Гаврилівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Якименко Людмила Леонідівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».

 

Миколаївська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Навроцька Олена Вікторівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Богданова Оксана Сергіївна, 1978 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 Секретар  комісії – Костюченко Мирослава Анатоліївна, 1981 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
Члени комісії:
 Адамчук Наталія Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Гончаренко Валентина Василівна, 1963 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Драмаренко Кирило Борисович, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Єгорова Олена Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Кононюк Ганна Петрівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Коркішко Віктор Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Коршикова Тетяна Олександрівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Мєкшун Сергій Ігорович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Осадча Іванна Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Остапчук Ольга Валеріївна, 1972 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Полуєва Людмила Михайлівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Попова Галина Василівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Савицька Ілона Геннадіївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Сірінова Кристина Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Чоран Любов Савічна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».

 

Новобузька районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Пелепюк-Матвійчук Алла Анатоліївна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Щіголь Катерина Павлівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика».
 Секретар  комісії – Гудована Наталія Володимирівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Члени комісії:
 Безродня Надія Василівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Білик Світлана Михайлівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Гавриленко Валентина Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Дудник Світлана Григорівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Дяченко Наталія Сергіївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Калінін Іванна Іванівна, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Недоступ Олена Григорівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Руденко Надія Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Рудінська Ольга Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Саварін Марія Михайлівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Самойленко Тетяна Сергіївна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Слободенюк Ольга Іванівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Фот Лілія Анатоліївна, 1986 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Хрипко Наталія Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 
 

Новоодеська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Андреєв Леонід Іванович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Нікіфорова Валентина Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Секретар  комісії – Дорошенко Таїса Іванівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Члени комісії:
 Антоневич Алла Миколаївна, 1947 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Белік Олена Володимирівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Бєлоус Валентина Федорівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Волинець Надія Леонідівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Волошин Анатолій Олександрович, 1981 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Мельниченко Ольга Антонівна, 1945 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Морозова Тамара Миколаївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Пуховий Анатолій Григорович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Романченко Тетяна Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Спіян Людмила Михайлівна, 1959 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Чернозуб Наталія Євгеніївна, 1971 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Шаповалова Людмила Семенівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Яцюк Любов Василівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».

 

Очаківська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Кулава Галина Георгіївна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Мураненко Ванда Євгенівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Секретар  комісії – Гучок Альона Василівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
Члени комісії:
 Амбіцька Ольга Василівна, 1961 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Андрушенко Марія Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Білозор Ганна Михайлівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Грабченкова Марина Василівна, 1981 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Ємельяненко Вероніка Андріївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Карпусь Володимир Арсентійович, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Корінна Оксана  Олександрівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Крапивницька Наталія Юріївна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Куркін Олександр Львович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Майстрюк Лариса Михайлівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Мосійчук Тамара Григорівна, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Музиченко Світлана Григорівна, 1960 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Рудай Анастасія Валеріївна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Савків Світлана Валеріївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Чайковська Ірина Костянтинівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

 

Первомайська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Прилуцька Людмила Василівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Журавльова Валентина Дмитрівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Секретар  комісії – Григор’єва Алла Леонідівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Члени комісії:
 Богдан Валерій Анатолійович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Бойко Наталія Олександрівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Волкова Вікторія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Дегтяренко Інна Василівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Ковальчук Людмила Василівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Коломієць Людмила Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Магдич Ірина Володимирівна, 1993 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Орзул Лариса Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
 Самолюк Людмила Єліферіївна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Сімченко Зоя Борисівна, 1947 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Тирсенко Світлана Вячеславівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Топоренко Олена Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Чумак Регіна Пятро, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

 Снігурівська районна виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Філоненко Любов Іванівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Заступник голови комісії – Заможна Валентина Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика».
 Секретар  комісії – Бублова Валентина Сергіївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
Члени комісії:
 Безрученко Валентина Петрівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Вінійчук Олександр Григорович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Власюк Євгенія Михайлівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Гетманцев Ілля Михайлович, 1948 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Голубченко Вікторія Дмитрівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Данилова Лариса Василівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Дзюбак Олександр Олександрович, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Довган Галина Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Єльчанінов Олександр Анатолійович, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Жевновач Валерій Пантелійович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Кальмус Алла Валентинівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Коваль Віталій Миколайович, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Постна Тетяна Климівна, 1959 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Якушевська Надія Олександрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».

 

 Вознесенська міська виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Кіценко Олександр Сергійович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
 Заступник голови комісії – Головань Петро Іванович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Секретар  комісії – Івлікова Алла Євгенівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Члени комісії:
 Гончаренко Віктор Олександрович, 1948 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Дорош Людмила Миколаївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Кобринчук Любов Геннадіївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Котрус Ольга Петрівна, 1951 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Ляшевська Ольга Василівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Мануйлова Тетяна Григорівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика»;
 Марченко Лариса Георгіївна, 1944 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Палієнко Ольга Сергіївна, 1956 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Прилепа Тетяна Сергіївна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Ревков Володимир Леонідович, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Сердега Руслана Павлівна, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Сидоренко Галина Володимирівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Скрипнік Світлана Михайлівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Топиліна Аліна Вікторівна, 1993 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Туркоман Надія Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».

 

 Миколаївська міська виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Жовнерик Дмитро Миколайович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край».
 Заступник голови комісії – Альбещенко Олександр Вадимович, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 Секретар  комісії – Бавикіна Раїса Дементіївна, 1950 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
Члени комісії:
 Дементьєв Валерій Костянтинович, 1949 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Домарацька Ірина Олексіївна, 1961 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Кочанова Галина Павлівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
 Мазур Павло Іванович, 1972 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Мальцев Станіслав Михайлович, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Павлов Василь Володимирович, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Піднебесна Ніна Олексіївна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
 Прокопович Ліана Олександрівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Сергєєва Лариса Вікторівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Слободянюк Дмитро Сергійович, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Страхова Зінаїда Павлівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
 Тараненко Юрій В’ячеславович, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Третьякова Інна Миколаївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Чабанов Володимир Олексійович, 1958 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Шевченко Ілля Володимирович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Громадянська позиція».

 

 Очаківська міська виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Іванцов Микола Петрович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Заступник голови комісії – Юрін Борис Михайлович, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Секретар  комісії – Соколова Таїсія Олексіївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
Члени комісії:
 Алєєв Сергій Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Берсан Наталія Григорівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Богатирьова Ганна Євгенівна, 1959 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
 Горгуленко Надія Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Грищенко Ніна Андріївна, 1951 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Датій Тетяна Віталіївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Дорошенко Ганна Валентинівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Загрядка Людмила Валентинівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Книга Елла Миколаївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Корнієнко Олена Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Носов Максим Валерійович, 1994 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Поліщук Раїса Олександрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Сиворотка Євгеній Анатолійович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика»;
 Чернєєва Алла Анатоліївна, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Яковлев Борис Іванович, 1945 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава».

 

 Первомайська міська виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Можаєв Віктор Віталійович, 1964 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
 Заступник голови комісії – Швець Євген Анатолійович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
 Секретар  комісії – Костиріна Юлія Юхимівна, 1955 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ».
Члени комісії:
 Андрієвська Наталія Дмитрівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Варчук Лариса Василівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Гуменюк Анатолій Леонідович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Давиденко Лариса Серафимівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Йонга Ніна Михайлівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Капралов Валерій Олександрович, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Мандровна Олена Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Нетреба Алла Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Новоселецька Тетяна Анатоліївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова політика»;
 Островська Ольга Пилипівна, 1960 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Піменов Олег Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Пригункова Лариса Василівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
 Тараненко Вікторія Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
 Ткаченко Світлана Валеріївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Ханокниш Тетяна Валентинівна, 1956 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

 

 Южноукраїнська міська виборча комісія
Миколаївської області
 Голова комісії – Солодкий Анатолій Михайлович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
 Заступник голови комісії – Бондар Людмила Юхимівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава».
 Секретар  комісії – Тофан Альона Ігорівна, 1991 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Члени комісії:
 Аліференко Наталя Геннадіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
 Вовк Наталя Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Головченко Михайло Дмитрович, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Демчук Тетяна Федорівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Захаров Дмитро Миколайович, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Зоріна Ірина Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
 Карлова Галина Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
 Кузьміченко Олена Анатоліївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;
 Леонова Тетяна Тимофіївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
 Письмак Ольга Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Поперечна Крістіна Костянтинівна, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 Ребрик Галина Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
 Рогожан Катерина Олександрівна, 1994 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
 Смільська Ольга Романівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
 Соболєва Анастасія Леонідівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*