Андрій Вадатурський: «Вагові комплекси повинні бути встановлені таким чином, щоб контролювати весь потік автомобілів як на в’їзді в Миколаївську область, так і на в’їзді в Миколаїв»

Роз’яснюючи ситуацію щодо встановлення вагових комплексів на в’їзді в місто Миколаїв, народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський зазначив, що проблему з неякісними дорогами в Миколаївській області необхідно вирішувати комплексно на законодавчому рівні. Про це він сказав в ефірі Миколаївського телеканалу ТАК ТВ.
«Проблема з перевантаженнями на дорогах не нова і існує вже давно. На жаль, дехто намагається, можливо, заробити на цій проблемі або отримати політичні дивіденди. Лише заборонивши перевантажувати вантажні автомобілі ми не вирішимо проблему з неякісними дорогами. Я не проти встановлення вагових комплексів, навпаки, я «ЗА» і тому запропонував це зробити з самого початку відповідно до поданого мною законопроекту і Пілотного проекту. Але це лише частина з того, що потрібно вирішити. І якщо ми знову будемо вирішувати питання лише з одного боку, то знову нічого не вийде. Я за те, щоб проблема з поганими дорогами вирішувалася в комплексі, а не в одному напрямку. Адже вагові комплекси повинні бути встановлені таким чином, щоб контролювати весь потік автомобілів як на в’їзді в Миколаївську область, так і на в’їзді в Миколаїв. Контроль на дорозі має бути по всій області від самого початку і до кінця. Окрім цього я проти того, щоб робилося це лише в Миколаївській області, оскільки вагові комплекси мають бути встановлені і в Херсонській, і в Одеській областях, щоб перекрити всі напрямки, а не лише один», – висловив переконання Андрій Вадатурський. Він також зауважив, що після встановлення вагового комплексу на в’їзді в Миколаїв може статися так, що вантажівки будуть об’їжджати місто, прямуючи в порт Южний. За словами парламентарія, проблема з дорогами полягає не лише в пересуванні ними перевантажених автомобілів, хоча це і є основною причиною погіршення стану доріг в Україні.
«Не варто забувати про якість тих збудованих доріг, які в нас є. Велике питання викликає те, за якими технологіями вони у нас будуються, оскільки це питання традиційно ніколи не вирішувалося. Ми робимо одні й ті ж самі помилки з року в рік за будь-якої влади, але насправді глобально ми це питання не вирішуємо», – підкреслив Андрій Вадатурський. Політик також навів приклад якості побудованих доріг на перевантажувальних терміналах компанії «Нібулон».
«На перевантажувальних терміналах компанії «Нібулон» у 2003 році були збудовані якісні дороги.Термінал отримує найбільше навантаження в Миколаївській області при цьому дороги лишаються найкращими, не зважаючи на те, що цим дорогам вже 12 років. Отже, головне питання в якості збудованих доріг», – акцентував увагу Андрій Вадатурський. Він також прокоментував закиди на адресу компанії щодо псування автошляхів вантажними автомобілями компанії.
«За наявною в мене інформацією, компанія «Нібулон» здійснює реальні заходи для комплексного вирішення питання щодо зменшення техногенного навантаження на автошляхи України, продовжуючи реалізацію інвестиційної програми з відродження річкової логістики. Це єдина компанія, яка лише виграє від заборони перевезення вантажу автомобільними дорогами оскільки має потужну систему елеваторів на воді та власний флот. Наведу декілька цифр. Лише з 1 липня цього компанія «Нібулон» зняла з Херсонського напрямку 200 тис. тонн вантажу (дорівнює 6 тис. вантажівок), який прийняв перевантажувальний термінал філії «Козацьке».
З Запорізького напрямку – 120 тис. тонн зерна, що дорівнює 4 тис. вантажівок. В планах компанії щорічно перевозити 3 млн тонн зерна річковим транспортом по Дніпру, що становить 60% від загального експорту компанії», – розвіяв всі чутки Андрій Вадатурський.
Він також додав, що для компанії «Нібулон» не має значення як їм виробники поставлятимуть зерно: «Це також не має значення для перевізників, якщо всі будуть дотримуватися закону, але має значення для українських аграріїв, які отримають нижчу ціну».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*