Секретар територіальної організації „Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Тетяна Чичкалюк: „Google Україна” допоможе зробити Миколаївщину привабливим для туристів краєм

18-19 липня в Миколаївській області відбувся рекламно-інформаційний тур «Миколаївщина – територія, приваблива для туризму та відпочинку». Участь у інфотурі взяли представники національних і регіональних засобів масової інформації, структурних підрозділів облдержадміністрацій з питань туризму, суб’єктів туристичної діяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

USP_7699

Захід було проведено в рамках проекту компанії Google Україна щодо цифрового перетворення Миколаївської області для підвищення інвестиційної та туристичної привабливості нашого регіону.

Під час проведення інфотуру 19 липня 2015 року на території національного природного парку «Білобережжя Святослава» було проведено театралізоване свято «Ахілесова миля», під час якого відбулись виступи народних творчих колективів, спортивні змагання, «Козацькі забави», конкурс скульптур на піску. Найактивніших учасників заходу, переможців конкурсів і змагань було відзначено грамотами і пам’ятними призами.

USP_7535

Як розповіла секретар територіальної організації партії „Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Тетяна Чичкалюк,  внесок  „Google Україна” в туристичну привабливість Миколаївщини важко переоцінити. Для популяризації туристичного потенціалу Миколаївської області, розвитку міжрегіонального співробітництва та встановлення ділових контактів для інфотурів обрано кращі маршрути. «Мигія – столиця рафтингу півдня України», «Трикратський ліс – заповідна перлина степового Причорномор’я», «Каньйони Бузького Гарду», «Стародавнє місто-держава еллінів – Ольвія», «Кінбурнська коса – природна скарбниця України».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*