Член партії “Солідарність”-БПП” Ганна Матвєєва: “Великий блок фестивалю “Золотий лелека” присвятили патріотичному вихованню”

«Золотий лелека-2015» – яскравий та масовий фестиваль, який розпочинався, як обласний 18 років тому. Цього року в фестивалі взяли участь 600 учасників з 18 регіонів України, а також з Польщі та Франції. Генеральним продюсером фестивалю є член партії “Солідарність”-БПП” Ганна Матвєєва.

71664_0

Патріотизм у всьому, навіть в головній нагороді. Кубок фестивалю 2015 року, який виготовляють учні Академії дитячої творчості в ювелірній майстерні, оздобили оніксом та великим тризубом.

– Цього року ми удосконалили навіть підставку для лелека. Зробили тризуб. Бо цього року на фестивалі великий блок присвятили саме патріотичному вихованню, у зв’язку з тими подіями, які зараз відбуваються в Україні, – розповіла Ганна Матвєєва. – Таким чином, наша статуетка буде по всьому світу нагадувати про Україну.

71664_6

– Це унікальний фестиваль! З унікальною енергетикою та неймовірно талановитими дітками, – сказала Голова секретаріату Миколаївської територіальної організації “Солідарність”-БПП” Тетяна Чичкалюк. – Цей Міжнародний фестиваль надміцний захід який якнайкраще презентує Миколаївщину.

71664_4 (1)

В рамках заходу відбулося чимало цікавих майстер-класів, конкурсів та виступів. А ще з майданчика фестивалю стартувала естафета “Біг заради гармонії та миру”. Факел, який пройшов 52 країни світу, побував в космосі та під водою почав мандрівку Україною саме з Рибаківки, де і відбувався фестиваль.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*