Миколаївські активісти партії продовжують сприяти відновленню бойової техніки для Очаківських Морських котиків

Цього разу активісти Миколаївської міської організації партії “Солідарність-Блок Петра Порошенка” посприяли відновленню двох БТР-60, та провели ходові випробування на базі Миколаївського тепловозоремонтного заводу перед відправкою на службу.

В бойових машинах відрегулювали двигуни, та провели корпусний ремонт — бойові машини прийшли заіржавілі, тож спеціалісти зняли верхній шар та пофарбували.

БТРn_720x380

Найближчим часом ці БТР відправляться до військової частини Очаківських Морських котиків.

– Ми постійно працюємо над відновленням техніки для наших військових, – прокоментував В’ячеслав Сімченко, голова Миколаївської міської організації партії “Солідарність-Блок Петра Порошенка”. – Ми вже бралися відновлювати і гусеничну техніку. Вважаю, що це наш обов’язоксприяти відновленню миру на український землі.

Військові залишилися задоволені проведеною роботою, повідомляє сайт “Преступности.нет”:

26 червня ми загнали два БТР- 60 на ремонт до Миколаївського тепловозоремонтного заводу. Сьогодні ми побачили зовсім дві інших бронемашини, можна навіть сказати БТР- 2015 . Як кажуть, знайдіть 1 мільйон відмінностей . Закінчення ремонту НТРЗ приурочив до святкування Дня Військово-Морських сил України. Дякуємо за такий подарунок колективу заводу та його директору В’ячеславу Сімченко , – зазначили військовослужбовці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*