Нове медичне обладнання отримав Миколаївський військовий госпіталь

Медичне обладнання вартістю 50 тисяч грн – результат благодійного аукціону фоторобіт, які були представлені під час виставки «Пекельний аеропорт». Серед придбаного, такі необхідні для лікування військових два компресійні інгалятори «Юлайзер Pro», 6/12-канальний кардіограф 600G з папером, монітор добового артеріального тиску АВРМ, монітор пацієнта CMS 50с та електрохірургічний апарат ZERO 50.
DSC_1445
DSC_1516
За словами члена Ради Миколаївської міської організації партії “БПП-Солідарність”, голови ГО «Спілка військовослужбовців» Сергія Танасова, «війна закінчиться, а рани залишаться». Тому, спільно з автором робіт, журналістом та фотокореспондентом газети «Los Angeles Times» Сергієм Лойко, вирішили провести цю акцію і допомогти госпіталю з ліками та обладнанням. Сергій Танасов висловив сподівання, що це не остання подібна акція. «Ми намагатимемося поновити медичне обладнання в госпіталі», – зазначив він.
DSC_1496
Голова Миколаївської міської організації партії “БПП-Солідарність”, директор «Миколаївського тепловозоремонтного заводу» В’ячеслав Сімченко зауважив, що «спільними зусиллями вдалося трохи полегшити життя нашим пораненим хлопцям». Він подякував всім, хто взяв участь в такій важливій справі.

Свою подяку висловив і начальник госпіталя, полковник військової служби Володимир Візняк. За його словами, зараз в госпіталі на лікуванні знаходяться 32 учасника АТО. Здебільшого, з середнім та легким ступенем захворювання. Тому, таке обладнання наразі вкрай необхідне.

DSC_1503

Нагадаємо, що виставка відбулася за ініціативи громадської організації «Спілка військовослужбовців» та голови Миколаївської міської організації партії “БПП-Солідарність”, директора Миколаївського тепловозоремонтного заводу В’ячеслава Сімченка, за підтримки губернатора Миколаївської області Вадима Мерікова. В благодійному аукціоні фоторобіт взяли участь установи та приватні особи. Зокрема, Миколаївська облдержадміністрація, депутати Верховної Ради України та Обласної ради, підприємці, пересічні миколаївці. Передача обладнання відбулася 20 травня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*